Bony upominkowe

                                              PODARUJ WYJĄTKOWY PREZNET... DLA WYJĄTKOWEJ OSOBY...

                                                                        PRZEŻYJ CHWILĘ RELAKSU I ODPRĘŻENIA W GABINECIE BANTU

 

PIĘKNO W PREZENCIE! 

Szukasz pomysłu na wyjątkowy i wSPAniały PREZENT dla kogoś bliskiego Twojemu sercu z okazji urodzin, imienin czy poporstu bez okazji.

A może chcesz podarować odrobinę luksusu?

Bez obaw, mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie i pomysł  na podarunek, który z pewnością trafi w gust ważnej dla Ciebie osoby... Piękno w Podarunku.

 

Jest to elagancki Bon Upominkowy, który możesz wykupić na dowolną kwotę lub konkretny zabieg. Dzięki temu, obdarowana osoba będzie miała szansę beztrosko skorzystać z naszej kompleksowej oferty z zakresu masaży, rytuałów Spa na ciało, zabiegów ujędrniających czy wielu innych propozycji, które wybierzesz z naszego bogatego menu. Każda wizyta w Gabinecie Masażu i Odnowy Bantu to nie tylko najnowocześniejsze zabiegi kosmetyczne ale prawdziwa zmysłowa podróż w świat magii, luksusu, blaksu świec, obłędnych zapachów i dźwięków kojącej muzuki.

Na całość atmosfery tego miejsca skłąda się również szykowny i dopracowany wystrój wnętrz, ale przede wszystkim życzliwy i kompetentny zespół profesjonalistów, którzy zawsze służą uśmiechem i dobrą radą. Osobę, którą obdarujesz Podarunkiem Piękna z pewnością go doceni i poczuje się wyjątkowo oraz spędzi u nas niezpomoniane chwile. 

Dodatkowo od dziś w naszej ofercie posiadamy ZESTAW UPOMINKOWY BELLANUNA & BANTU - na kwotę 400 zł.

Zestaw zawiera: 

Bantu: relaksacyjno odprężający masaż dla dwóch osób do wyboru: 

- godzinny masaż aromaterapeutyczny ciepłymi olejkami, masaż ciepłym 100% masłem Shea/Karite lub Kakaowym lub masaż leczniczy.

Bellanuna: romantyczną kolecję w restauracji Osteria Bellanuna. Kolecja obejmuje - menu degustacyjne oraz karafkę domowego wina

Menu: 

- Pomodoro di Parma, Zupa di Radice di Prezzemolo, Bistecca, Pannacotta alla Fragola e Menta

wiecej na www.bellanuna.pl 

 

R E G U L A M I N

W razie jakichkolwiek pytań - proszę dzwonić pod numer telefonu: 575 632 532 

 

 

 

 

Zamów bon umpominkowy